https://www.traditionrolex.com/49
TRADEKO | O společnosti | výrobce topných těles
www.tradeko.cz
Úvodní stránka   mapa stránek   nacházíte se
úvod webu
design

nacházíte se: O společnosti


Tradeko


obrazek3pomocny

Společnost TRADEKO, s.r.o. byla založena v Pelhřimově v roce 1992. V roce 1995 byla původně obchodní činnost společnosti zcela nahrazena činností výrobní.

V tomto roce byl úspěšně ukončen vývoj elektrických topných těles určených pro ohřev kapaliny koupelnových radiátorů. Současně s tím byly výrobní a skladovací objekty společnosti vybaveny potřebnými stroji včetně prvního CNC soustruhu. Tím vznikly předpoklady i pro zahájení druhého výrobního programu společnosti – CNC obrábění se zaměřením na soustružení zejména nerezových ocelí. Oba výrobní programy byly postupně rozvíjeny - dalším vývojem nových variant topných těles a rozšiřováním i modernizací technologického vybavení. Dnes společnost disponuje dvanácti CNC soustružnickými stroji, z nichž většina je moderních víceosých soustružnických center. Také výroba topných těles byla technologicky vybavena speciálními výrobními stroji z USA.

 

obrazek26pomocny

V roce 2001 byly původní již nevyhovující výrobní objekty společnosti nahrazeny moderní výrobní halou s kvalitním zázemím jak pro výrobu, tak i pro skladování materiálu a výrobků a samozřejmě i sociálním zázemím pro zaměstnance. Výrobní objemy neustále stoupají, proto byla v roce 2008 dokončena výstavba nové výrobní haly napojené na stávající halu. Tím vznikly předpoklady pro další rozvoj výroby se zaměřením na vysokou kvalitu.

Společnost využívá od roku 2000 moderní informační systémy pro řízení všech procesů, což vytváří společně s moderními výrobními technologiemi, kvalitním vybavením pro kontrolu jakosti, moderními skladovacími systémy a stabilizovaným kolektivem zaměstnanců předpoklady pro kvalitní a spolehlivé uspokojování potřeb našich zákazníků.

Velice si vážíme mnohaleté spolupráce s našimi zákazníky i dodavateli. Dlouhodobé vztahy s obchodními partnery společně se stabilním kolektivem zaměstnanců byly hlavním zdrojem úspěšné historie společnosti a jsou i základem pro budoucnost.


 

       
        
(C) Tradeko.cz. All rights reserved
edited by N.E.S.P.I
https://www.traditionrolex.com/49